Adana da sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı 15 yaşındaki  kızı   kandırıp   uyuşturucu  hap içirdikten sonra  tecavüz  eden kişi ile 2 arkadaşı tutuklandı.

hurriyet
0

İddiaya göre , 15 yaşındaki F.A. nın annesi ve babası engelli olduğu için velayetini amcası S.A. aldı. Amcası , kız çocuğuna kendi çocukları gibi bakıp onu büyüttü. F.A. büyüyüp 15 yaşına geldiğinde sosyal paylaşım sitesi  Facebook   tan  Hasan B. (19) isimli bir  Genç  ile tanıştı.

ŞANTİYİDE UYUŞTURUCU VERDİ

Hasan B. bir süre kız çocuğuyla internet üzerinden görüştükten sonra buluşmak istediğini söyledi. Bunun üzerine kız çocuğu evden çıkıp Hasan B. ile buluştu. Hasan B. ile F.A. bir süre gezdi. Şahıs daha sonra F.A. yı bir asfalt şantiyesine götürüp burada  uyuşturucu  hap vererek birlikte oldu. Daha sonra ise kızla birlikte olması için arkadaşları Ferhat A. (22) ile İsmail Ç. ye (20) haber verdi. Olay yerine gelen iki şahıs da kıza  tecavüz  etti. Daha sonra Hasan B. arkadaşı Lütfi E. yi arayarak evini kullanmak istediğini söyledi. Bunun üzerine Lütfi E. de arkadaşlarını kabul etti. Kız çocuğunu alan Hasan B.  arkadaşlarıyla  birlikte Lütfi E. nin evine giderek kıza burada  uyuşturucu  hap içirip  tecavüz  etmeye devam etti.

"AMCASINA ANLATTI"

Bu arada amca S.A. yeğeni kayıp olduğu için akşam polise haber verdi. Sabah olunca Hasan B. kız çocuğunu bıraktı. Kız ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =