Hasan Baba nın Apaçi Dansı 6 milyon izlendi! VİDEO

 Hasan   Baba  nın evinin salonunda yaptığı  Apaçi   Dansı  geçen haftalarda internette en fazla izlenen videolar arasında yer alarak , YouTube ve GoogleBlogspot taki izlenme oranıyla yükselen trendler arasına girdi.

haber7
0

Apaçi  Dansı   Hasan   Baba  adlı video , YouTube a 20 Şubat ta yüklendi. Video şu ana kadar yaklaşık 6  milyon  kez izlenirken , videoyu 50 bine yakın kişi beğendi.

Hasan  Baba  nın 1 dakika 20 saniyelik apaçi  Dansı  , izlenme oranları dolayısıyla YouTube ve GoogleBlogspot da yükselen trendlere girdi.

YouTube Trends te , videonun 25 Şubat a kadar çoğunlukla Almanya ve Türkiye den olmak üzere birkaç bin kez izlenirken , son günlerde Avrupa , Arjantin ve ABD den milyonlarca kişi tarafından görüntülendiği bilgisine yer verildi.

YouTube Trends te ayrıca , bir açıklamaya göre apaçi tarzının adını Kızılderililerden alan bir Türk altkültürü olduğuna ve en azından bir YouTube kullanıcısının , bu dansın sadece Türkiye den komik bir dans olduğunu belirttiğine değiniliyor. Türkiye den kullanıcıların siteye yükledikleri apaçi  Dansı  nın örneklerinden bir playliste de yer veriliyor.


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =