Hikmet Karaman: Hedefsiz kaldık

Manisaspor Teknik Direktörü  Hikmet   Karaman  , Kasımpaşa karşısında iyi oynamadıklarını ve yenildiklerini söyledi.

haber7
0

Karaman , maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada , ikinci yarıda hatalı bir gol yediklerini belirterek , Vasat oynayıp , kaybettiğimiz bir maç oldu. İkinci yarıda hatalı bir gol yedik. Bizim gibi gelişmekte olan bir takımın oradan gol yememesi lazım dedi.

İkinci yarı 5-6 oyuncusunun çok pas hatası yapması nedeniyle oyuna ağırlıklarını koyamadıklarını anlatan  Karaman  , şöyle konuştu:

Kaybetmemizde diğer etken de hedefine ulaşmış bir takım görüntüsünde olmamız. Fakat hala ilk 6 gibi hedeflerde koşabiliriz. Maç öncesi takımı motive etmeye çalıştık , ama ondan uzak bir görüntü çizdik. Kalan 8 maçta maksimum puanları almak zorundayız. Belki A2 takımından aldığımız oyuncuları oynatarak , onları gelecek sezona hazırlayabiliriz. Bugünkü maçta deneyimli oyuncuların oyuna ağırlığını koyması gerekiyordu. Eğer bir motivasyonları yoksa , o zaman hiç olmazsa birkaç genç oyuncumuzu önümüzdeki sezona hazırlayabiliriz. Bu düşüncemi maçtan sonra soyunma odasında oyuncularımla paylaştım.

Bu arada , Manisasporlu futbolcular , basın toplantısına gelmedi.


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =