Sağlığına kavuşması 45 bin liraya bağlı

Afyonkarahisar’da doğuştan  kalp rahatsızlığı  olan 3 yaşındaki minik İbrahim’in şimdi  Sağlığına   kavuşması  45 bin TL’lik ameliyata bağlı.

haber7
0

Kent merkezinde yaşayan Sultan ve Seyfullah Tosun’un tek çocukları olan İbrahim Tosun’un doğuştan var olan  kalp rahatsızlığı  minik çocuğun yaşının ilerlemesi ile daha fazla artarken , küçücük kalbi artık İbrahim’i taşıyamaz hale geldi.

Anne Sultan Tosun (25) çocuğunun kalp rahatsızlığının güç geçtikçe arttığını ve onu yürüyemez hale getirdiğini ifade ederek , küçük İbrahim’in  Sağlığına   kavuşması  için bir umur ışığı doğduğunu kaydederek , bu defada yüksek hastane masrafları ile karşıya kaldıklarını kaydetti.

İbrahim’in hastalığının doğuştan baş gösterdiğini belirten anne Tosun , “İbrahim’in doğuştan birkaç rahatsızlığı var. Kalbinin sağ tarafı gelişmemiş. Damarlarında problem var. Bunu biz doğduktan birkaç gün sonra öğrendik ve hemen anjiyoya alındı. Daha sonra 6 aylıkken yardımcı bir  ameliyat  yapıldı. 3-4 yaşına kadar idare edebilmesi için. Şimdi de ikinci ameliyatımızı olacağız. Kirli kan ile temiz kan karışıyor onu etkiliyor , zarar veriyor şuanda onu çözecekler. İbrahim’in ameliyatı özel bir hastanede olacak. Ameliyatı yurt dışından gelecek olan ve İbrahim’in hastalığı konusunda uzman olan bir cerrah yapacak. Bunun içinde hastane bize yaklaşık 40-45 bin TL’lik gibi bir rakam çıkardı. İbrahim’in ameliyatından acele etmemizin nedeni de ayın 29’una yatış planlandı. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =