Tatlıses için Şanlıurfa da eylem

 Şanlıurfa  da yüzlerce kişi , silahlı saldırı sonucu ağır şekilde yaralanan ve hastanede tedavisi süren İbrahim  Tatlıses  için toplanarak  eylem  yaptı.

haber7
0

Dün gece geç saatlerde silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve hastanede tedavisi süren ünlü türkücü İbrahim  Tatlıses  için  Şanlıurfa  halkı  eylem  yaptı.

Ali Şelli Parkı nda toplanan yüzlerce vatandaş , dövizler açıp sloganlar atarak  Şanlıurfa  Belediyesi önünde doğru yürüyüşe geçti. Kalabalık grup , "İbo sen bizim her şeyimizsin" , İbo ya uzanan eller kırılsın" , "Urfa burada katiller nerede?" sloganları atarak belediye önüne doğru yürüdü. Bazı araçların da korna çalarak gruba eşlik ettiği gözlendi. Belediye önüne gelen grup , İstanbul a gitmek için belediye yetkililerinden araç istedi. Yüzlerce kişi , belediye önünde  eylem  yaparak İbrahim  Tatlıses  e düzenlenen saldırıyı kınadı.  Şanlıurfa  nın yerel bir televizyonu ise grup için belediye önünde canlı yayın yaptı. Şanlıurfalı vatandaşlar , "Tüm Şanlıurfalıların duası İbrahim  Tatlıses  içindir. İbrahim  Tatlıses  Şanlıurfalıdır. Bizde Şanlıurfalı olarak İbrahim  Tatlıses  in arkasındayız. Allah kendisine acil şifalar versin" dediler.

Yaklaşık 1 saat süren canlı yayının ardından grup , hastanede tedavi altında olan İbrahim  Tatlıses  in eski sağlığına tekrar kavuşması için dua etti. Grup daha sonra sessiz bir şekilde dağıldı.

İHA


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =