İzmir'de Beşiktaşlı taraftarlar , takımlarının  UEFA  Avrupa Ligi 2. turunda İngiltere'nin  Liverpool  takımını elemesini kutladı

haber7
0

İzmir de ,  Beşiktaş  ın  UEFA  Avrupa Ligi 2. turunda İngiltere nin  Liverpool  takımını  elemesi  , taraftarlarca sevinçle kutlandı.

Beşiktaş ın deplasmanda 1-0 kaybettiği ilk maçın ardından , kendi sahasında aynı skorla mağlup ettiği  Liverpool  u , penaltılarda 5-4 üstünlük sağlayarak elemesinin ardından İzmir deki bazı Beşiktaşlı taraftarlar araçlarıyla şehir turu attı. Korna çalarak ve araçlarından  Beşiktaş  flamaları dalgalandırarak marşlar söyleyen Beşiktaşlılar , kupada  tur  atlamanın sevincini coşkuyla yaşadı.

Kutlamalarda  Cumhuriyet Meydanı  da Beşiktaşlı taraftarların sevincine sahne oldu. Meydanda toplanan taraftarlar , çeyrek finali hep birlikte sloganlar atarak kutladı.

UEFA Avrupa Ligi Kupası nı daha önce müzesine götürme başarısı gösteren Galatasaray taraftarları da Beşiktaşlıların  tur  sevincine ortak oldu. Takımlarının forması ve flamalarıyla kutlamalara katılan Galatasaraylılar , ezeli rakiplerinin sloganlarına ve marşlarına coşkuyla eşlik etti.

Kaynak : AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =