Benitez: Yalan söyleyemem Trabzonspor...

 Benitez  ,  napoli  -  Trabzonspor  karşılaşması öncesi  napoli  tesislerinde , oyuncusu Dries Mertens ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

haber7
0

Deplasmanda elde ettikleri skor nedeniyle  Trabzonspor  karşısında avantajlı olduklarını hatırlatan  Benitez  , "Türkiye deki atmosfer çok sıcaktı. Taraftarlarının takımlarına bu kadar bağlı olduğunu zaten biliyorduk. Orada iyi iş çıkardık ve maçı kendi lehimize çevirmeyi başardık. Şimdi onların iki önemli futbolcusu da yeniden oynamaya başlayacak. Onların 4-0 lık skorla büyük bir yara aldığı kesin , bu nedenle San Paolo Stadı ndaki mücadele bizim için zor olacak" diye konuştu.    Yarınki oyun kuruluşu hakkında bir soru üzerine  Benitez  , "Yalan söyleyemem.  Trabzonspor  karşısında önemli bir avantajımız var ve bu takımımdaki her oyuncuyu kullanabileceğim anlamına geliyor. Kalitesini ortaya koyma hevesinde olan çok oyuncum var. Oyuncular arasındaki rekabet önemlidir. Yarın oyuncularımın durumuna bakarak , ilk 11 e karar vereceğim. Takımımız şu an çok iyi ve tüm futbolcularım sahaya sürülebilecek düzeyde. 25 futbolcuyu organize etmem gerekiyor. Öncelikli amacımız kazanmak" ifadelerini kullandı.

Dries Mertens ise , yarın ne kadar gol atacaklarının önemli olmadığını söyleyerek , "Önemli olan kazanmak. Ben de yarın bir gol atmak istiyorum" dedi.   Trabzon da iyi bir oyun çıkardıklarını söyleyen Mertens , "Yarın da bunu devam ettirmeliyiz. Avrupa Ligi nde maçlar her zaman çok güzel" ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =