İntihar girişiminden tecavüz çıktı

Samsun da tecavüze uğradıktan sonra bunalıma giren S.F. (19) , hap içerek intihar girişiminde bulundu.

phphaberci
0

İntihar  <b><a href=girişiminden   tecavüz  çıktı" />

Samsun un Canik ilçesi Düvecik köyünde meydana gelen olayda , yaklaşık 3 ay önce M.K. (21) , kız arkadaşı S.F. (19) yi ailesiyle tanıştırmak için evine götürdü. Evde anne ve babası olmayan M.K. , genç kız ile zorla ilişkiye girdi. Bunalıma giren S.F. , yaklaşık bir hafta önce 25 adet hap içerek intihar etmek istedi. Ailesi tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ne (OMÜ) kaldırılan S.F. tedavi altına alındı.

BANA ZORLA SAHİP OLDU

Kendine geldikten sonra jandarma tarafından ifadesi alınan S.F. , başından geçen olayları anlattı. Bunun üzerine savcılık soruşturma başlattı. S.F. nin ifadesinde , "M.K. ile arkadaştık. Ciddi düşündüğünü ve evlenmek istediğini söylüyordu bana. Bunun için ailesi ile tanıştıracağını söyleyerek beni evlerine götürdü. Eve gittiğimizde kimse yoktu. Burada bana zorla sahip oldu. Bundan dolayı bunalıma girdim.  İntihar  etmek istedim" dediği öğrenildi.

Bunun üzerine Canik İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri M.K. yi yakalayarak gözaltına aldı. Verdiği ifadesinde , "S.F. ile 3 ay önce seviştik. Zorla ilişkiye girmedik , kendisinin isteği ile ilişkiye girdik" diye kendini savunduğu öğrenildi. Jandarmada işlemleri tamamlanan M.K. adliyeye sevk edildi.


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =