CHP  İstanbul Milletvekili İhsan  Özkes  , Meclis te basın toplantısı düzenledi.  Özkes  , "AKP  döneminde   bina   yükseldi  ,  zina   çoğaldı  , faiz yaygınlaştı. Bu bir gerçek. Bunu  AKP  liler de kabul ediyor" diye konuştu.

hurriyet
0

Ülkede dini motifli tek adam figürü çizildiğini ve bunun hukuki yapısının oluşturulmaya çalışıldığını belirten  Özkes  , "Dokunulmaz olan , yaptığından sorumlu olmayan , Allah adına icraat eden ve cezalandıran bir halifelik modeline doğru yol alıyoruz. Halifeliğe doğru giden yolun taşları döşenmeye çoktan başlanmıştır" dedi.

Özkes , Eskişehir Odunpazarı ilçesine bağlı Kuyucak Köyü nde bulunan ve 4 yıl önce çıkan yangın nedeniyle zarar gören 110 yıllık tarihi caminin resmini gösterdi.

Özkes , "CHP üzerinde de çeşitli entrikalar ve oyunlar döndürülmek isteniyor.  CHP  liler ve halkımız bu oyunu bozacaktır diye inanıyorum ve  AKP  ye gereken dersi seçimlerde , sandıklarda vereceklerdir" dedi.

Özkes , genelevlerde çalışmak için çalışma izni alan kadınların yıllara göre dağılımını içeren soru önergesinin anımsatılması üzerine de şunları söyledi:  "Zaman zaman basında  AKP   döneminde  fuhuşun arttığına dair istatistiki bilgiler yer alıyor.  AKP  dönemindeki ahlaki çöküntünün , erozyonun elle tutulur hale gelmesi , delillendirilmesi için bazen buna benzer soru önergeleri veriyorum.  AKP   döneminde   bina   yükseldi  ,  zina   çoğaldı  , faiz yaygınlaştı. Bu bir gerçek. Bunu  AKP  liler de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =