Gaziantep Ticaret Borsası (GTB)  , 2015-2018 yılları  stratejik   plan  hazırlık çalışmaları kapsamında personellerine yönelik bilgilendirme  eğitimi  düzenledi.

haber7
0

GTB den yapılan açıklamaya göre , meclis salonunda düzenlenen ve üç gün süreyle devam eden eğitim programında , Türk Loydu Vakfı Eğitmeni Banu Yüksel tarafından katılımcılara , TOBB-Oda/Borsa Akreditasyonu kapsamında ISO 9001:2008 KYS Bilgilendirmesi ve  stratejik  Planlama çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Yüksel , küresel rekabetin hüküm sürdüğü iş dünyasında işletmelerin ve kuruluşların stratejilerini hazırlamalarının yaşamsal önem taşıdığına dikkati çekti.

GTB ,  akreditasyon  ve strateji geliştirme eğitimlerinin ikinci ve üçüncü gününde ise borsa personellerine yönelik , ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile  TOBB   akreditasyon  standardının entegrasyonu konularında sunumlar gerçekleştirildi.

Stratejik planlama eğitimine GTB Meclis Başkanı Selami Memiş , Meclis Başkan Yardımcısı Enver Çokay , GTB Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Satıl , Karaca Türkmen , GTB Meclis Üyeleri Hüseyin Keskin , Veli Çelik , Burak Batallı , Murat Çetin , Ali Alagöz ve Mehmet Emin Balyemez de katıldı.

Kaynak : AA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =