Şüpheli araçtan 'evlilik teklifi' çıktı

Müstakbel damat adayının arkadaşları ve  polis  ekiplerinin iş birliği yaptığı sürpriz teklifte , genç kız şaşkına uğradı.

haber7
0

İzmir de polisle işbirliği yaparak  evlenme teklifi  eden çılgın genç , kız arkadaşına görülmemiş bir evlenme teklifinde bulundu. Genç kızın arkadaşlarının olduğu araç “şüpheli” olduğu gerekçesiyle Göztepe Köprüsü’nde durduruldu. Genç kız neye uğradığını şaşırırken , köprüde damat adayının arkadaşı “Meleğim benimle evlenir misin?” pankartı açtı , genç ise yere diz çökerek sevdiği kıza “Evlen benimle” diyerek şaşkınlığını daha da arttırdı.

Evrim Boztepe (26) devlet memuru ve yaklaşık 4 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı öğrenci Hülya İci’ye (22) , arkadaşları ile bir araya gelerek sürpriz bir evlilik teklifi yapma kararı aldı. Emniyet Müdürlüğü’ndeki tanıdıkları vasıtası ile bir ekiple anlaşıldı. Genç kız ve arkadaşı , araçlarıyla Konak yönünden İnciraltı yönüne giderken , araçları “şüpheli araç” denilerek Göztepe Köprüsü önünde durduruldu. Polislerin kimliklerini istemesi üzerine , olaydan haberdar olan damat adayı şaşırmazken , genç kız neye uğradığını şaşırdı.

POLİSLER DE SÜRPRİZE DAHİL OLDU Kimliklerin alınmasının ardından , Evrim Boztepe’nin arkadaşları ise köprüde “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartı açtılar. Hülya İci , beklemediği sürpriz karşısında şaşkına dönerken , yere diz çöküp cebinden ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =