İnternetten tanıştıkları kadınları böyle kandırıp fuhuş yaptırdılar

 adana  da , internetten  tanıştıkları  Azerbaycan uyruklu 2 kadını , çocuk bakıcısı arandığı ve yüksek maaş verildiği vaadiyle Türkiye ye getirip  fuhuş  yaptırdığı ileri sürülen biri kadın 4 kişi yakalandı

haberturk
0

Bir ihbarı değerlendiren  adana  Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri , Cumhuriyet Savcılığı ndan teknik ve fiziki takip için izin aldı.

Ekipler takip sonucunda "Topal Meral" lakaplı Aynur M. (42) eşi Haluk M. (34) , Ömer A. (58) ve Osman Nevzat Ç. yi (46) , ikisi Azerbaycan uyruklu 3 kadına  fuhuş  yaptırdığını ve yer temin ettiklerini belirledi.
6 ay çeteyi takip eden polis Çankırı , Ankara ve  adana  da eş zamanlı yaptığı operasyonda 1 i kadın 4 kişiyi gözaltına aldı. Fuhşa sürüklenen kadınlar da bilgi sahibi olarak ahlak büroya getirildi.

ÇOCUK BAKICI OLACAKLARDI

Fuhuş çetesinin  internet  üzerinden Azerbaycan da zor durumda olan ekonomik olarak güçlük çeken  kadınları  ağlarına düşürdüğü belirlendi. "Türkiye de çocuk bakıcılığı işi yapılıyor , bunu yapanlara da iyi maaş veriliyor" diyerek kadınlara uçak bileti parası gönderen çetenin Nazakat Bayramov (46) ile Batanat Hasanov (47) adlı  kadınları  Türkiye ye getirdiği , daha sonra geceliği 150-350 liraya  fuhuş  yaptırıldığı tespit edildi. Çetenin , Türk vatandaşı olan N.K yi de ağlarına düşürerek  fuhuş  yaptırdığı ,  kadınları   adana  dışında da erkeklere pazarladığı anlaşıldı.

KOD: "ARABAYA BİNECEKSİN"

Çete üyelerinin , kadınlara  fuhuş  yaptırırken polisin kendilerini teknik ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =