Düzyatan: Rol alacağım dizileri anneme sorarım

'Diriliş: Ertuğrul' dizisinde Ertuğrul Gazi'yi canlandıran Engin Altan  Düzyatan  ,  Rol  alacağı  dizileri  annesine sorduğunu söyledi.

haber7
0

Yeni dizisinde Ertuğrul Gazi yi canlandıran Engin Altan Düzyatan: Annem , dizilerin tutup tutmayacağını önceden bilir.  Rol   alacağım   dizileri   anneme  sorarım

TRT1 de ekrana gelmeye başlayan Diriliş: Ertuğrul ile  Filinta   dizileri  için , önceki akşam  TRT  nin  Taksim  deki binasında bir gala düzenlendi.  

"OYNAYACAĞIM DİZİLERİ  anneme  SORARIM"

Diriliş: Ertuğrul\ dizisinde Ertuğrul Gazi yi canlandıran Engin Altan Düzyatan , geceye eşi  Neslişah Alkoçlar  ile birlikte katıldı. Dizinin ilk bölümünü  Rol  arkadaşlarıyla birlikte izleyen Düzyatan ,  Rol  alacağı projeleri annesine danıştığını söyledi: "Dizi projelerini ilk önce  anneme  sorarım. Annemin Üç bölüm sonra biter dediği dizilerin hepsi yayından kalkmıştır. Çok ileri görüşlü biridir. Bu diziyi de  anneme  sordum; Her sahnesini gerçek sandım; kılıç sahnelerinde Allah ın oğluma bir şey olmasın diye dua ettim dedi. Annem bu işi biliyor."

"BEN ERTUĞRUL HAVASINA GİRDİM"

Dizi henüz iki bölüm yayınlanmasına rağmen sokakta kendisini görenlerin Ertuğrul diye seslendiğini anlatan Düzyatan , "Bu , beni hem şaşırttı , hem de hoşuma gitti. Ertuğrul , çok güzel bir isim; ben de o moda girdim" diye konuştu. Ünlü oyuncu , eşiyle yılbaşında iki ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =