Kameraya yansıyan kazalar şaşkına çevirdi

Manisa ve ilçelerinde dikkatsizlik sonucu yaşanan  kazalar   MOBESE kameraları  tarafından görüntülendi.

haber7
0

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü , trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla , kimi zaman araç sürücülerinin , kimi zaman da yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazaların MOSEBE görüntülerini basın mensuplarına dağıttı. Görüntülerde kazaların çoğunlukla otomobil sürücülerinin trafik kurallarını ihlali nedeniyle yaşandığı dikkat çekti. 

İzmir Caddesi nde kontrolsüz şekilde yolun karşısına geçmek isteyen bir yayaya otomobilin çarpması , gündüz vakti Vilayet Kavşağı nda direksiyon hakimiyetini kaybeden bir otomobil sürücüsünün kaldırıma çıkarak , bir ağaca çarparak durabilmesi görüntüler arasında yer aldı.

Turgutlu İlçesi nde bir kamyonetin bir otomobile çarpıp , karşı şeride geçerek ikinci bir otomobile çarparak durabilmesi de  MOBESE kameraları  tarafından anbean görüntülendi. MOBESE kameralarına dikkatsizlikten kaynaklanan  kazalar  kadar ilginç görüntülerin de takıldığı görüldü.

Şehzadeler İlçesi ndeki  Cumhuriyet Meydanı  nda bir gencin sevgilisine meşaleler ve pankart eşliğinde yaptığı evlenme teklifi de MOBESE kameralarınca görüntülendi.

Kaynak : DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =