Karagül dizisinde Murat ın ölümü herkesi sarstı!

Efsane dizi  karagül  dün akşam yine  herkesi  ekrana kilitledi.  Murat  ın geri dönüşüne sevinemeden gelen ölüm ile herkes sarsıldı.  karagül  dizisi son bölümü sosyal medyada da yankı uyandırdı.

milliyet
0

Şamverdi ailesi Murat’ın gelişiyle aydınlığa kavuşmuşken , avluda yığılıp kalan  Murat  herkesin korku dolu anlar yaşamasına sebep olur. Hastanede herkes Murat’ın başında beklerken Baran bu gerçekle yüzleşmeye korkar. Sonunda babasının yanına gitmeye karar veren Baran , zamanında yetişebilecek mi? Murat’ın ölüm haberiyle herkes alt üst olur.

Onlar kâbustan uyanmaya çalıştıkça , başlarındaki kara bulutlar daha da çoğalarak Şamverdi ailesinin tepesinde birikmektedir. Ebru Murat’ın neden daha önce ortaya çıkmadığını öğrenir , artık onun için tüm zorluklar yanında bir de taşıması gereken büyük bir vicdan azabı vardır. Ebru , çocuklarına karşı bu durumu düzeltmeye çalışsa da , Ada babasının ölümünden dolayı Ebru’yu suçlar. Diğer yanda Kendal suçsuzluğu ispatlanarak hapisten çıkmış olsa da , onun aslında nelere sebep olduğunu bilen Melek susacak mı? Kendal düşmanlarıyla baş etmek için yeni bir yol bulur.

Bundan da en çok etkilenecek olan Özlem’dir. Peki Özlem başına geleceklerden haberdar mı? Ada babasının ölümünden dolayı konakta ateş saçarken , Baran sırra kadem basar. Narin panik içinde Baran’ı ararken , Baran’dan aldığı bir telefonla en büyük korkusuyla burun buruna gelir.

 

KARAGÜL SON ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 2 =