Aramızda Kalsın de Mahir ve Arife tehlikede!

 Star Tv  nin merakla beklenen dizisi  Aramızda   Kalsın  bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizide ,  Mahir  ve  Arife  için tehlike çanları çalmaya başlar. Gençler için çember giderek daralmaktadır.

milliyet
0

Eğlenceli ve duygusal sahnelerin yaşanacağı bu bölümde Celepoğlu Ailesi Hatçik in yokluğunu iyiden iyiye hissetmeye başlar. Özellikle Nida nın tavırları Hüsne yi mutsuz etmektedir. Diğer yandan  Mahir  tarafından  Arife  ye hediye edilen bardakla kahvaltıda Bahattin e çay verilince  Arife  ve  Mahir  için tehlike çanları çalmaya başlar

Hatçik Eğin’e gider ama aklı fikri İstanbul dadır. Hatçik in yerini doldurmaya çalışan Nida ise  evi yangın yerine çevirir. Hatçik Eğin de aile hasretiyle yanar , Hüsne İstanbul da Nida nın fitneleriyle bunalır , sonunda Celepoğlu evinde işler iyice karışır.

Bu sırada Yadigar ın evlilik konusunu açtığı Yaren annesine resti çeker: "Sen evlenirsen ben de babamın evine giderim!" Gece Hatçik in kınasından sonra evi terk eden Yaren , Yadigar ı zor durumda bırakmıştır. Civan a bu yeni durumu söyleyemeyen Yadigar , Civan ve kızı arasında sıkışır kalır.

Behiye kınada Ceylan ın giydiği elbisenin peşine düşer. Mahir’in  Arife  ye aldığı gizli kupa evde yeni bir heyecana sebep olur. Kupa Bahattin in eline geçince olanlar olur.

Civan ve Yadigar evlilik konusunda kararlıdırlar ve hazırlıklara başlarlar. Diğer yandan ise Halil hala İstanbul dadır ve Bahattin artık bu durumdan oldukça rahatsızdır. Halil i yanı çeker ve onu son bir kez ikaz eder.

Hatçik in Battal la birlikte Eğin e gidişinin ardından eve gelen Nida ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =