Aramızda Kalsın da Arife ve Mahir aşkı!

 Aramızda   Kalsın  dizisine yeni bir oyuncu alınırken son bölümde yaşanan olaylar gündeme bomba gibi düştü. Aramız  Kalsın  da  Arife  ve  Mahir  aşkını öğrenen Hüsne tavrını koyar. Müstakbel kayınvalidesinin gözüne girmek için yeni bir

milliyet
0

“Aramızda Kalsın” a genç oyuncu  Sevcan Yaşar  dahil oluyor. 2011 yılında Çin’de düzenlenen 23. Miss Model of World yarışmasında birinci olan Yaşar , Nehir karakterini canlandıracak.

Güzel oyuncu , sportif , atletik , komik ve tez canlı bir mimar olan Nehir’le izleyici karşısına çıkacak. Yolları kesişen Nehir ve Civan , birbirlerine bir kerelik iyilik yapmak üzere anlaşır , ancak bu bir kerelik iyilik ikisinin de hayatlarının değişmesine , yepyeni sorunlarla karşılaşmalarına yol açacaktır.

Başrollerinde  Uğur Yücel  , Binnur Kaya ,  gökçe bahadır  ve Caner Cindoruk’un yer aldığı  Aramızda  Kalsın’ın , senaryosunu Selin Tunç yazıyor , yönetmenliğini Güzide Balcı üstleniyor.

Arife ve   Mahir  aşkını öğrenen Hüsne tavrını koyar. Müstakbel kayınvalidesinin  gözüne girmek için yeni bir plan yapan  Mahir  her şeyi yüzüne gözüne bulaştırır. Olaylar çıkmaza girdikçe , Hüsne ve  Mahir  arasındaki komik gerilim de tırmanmaya başlar. Hüsne , Halil’in neden İstanbul’a geldiğini anlamaya çalışırken Halil çeşitli önlemler alır. Bu arada gelme sebebini ortaya çıkaracak evrak Yunus un eline geçince olaylar karışır. Bu sırada Hatçik Battal ın Eğin e taşınma şartını kabul eder. Halil , Yadigar’ı kendisi ile evliliğe razı etmenin planlarını yaparken , İlhan ustanın nikahı için uzaklara giden Yadigar ve Civan unutamayacakları romantik bir ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =