İnce: Topladığım imzanın 3 katını alacağım

Muharrem  İnce   kurultay  öncesi iddialı bir açıklamada bulundu.  İnce  ,  Topladığım   imzanın  3  katını   alacağım  dedi.

haber7
0

CHP de Genel Başkan adaylığını açıklayan Yalova Milletvekili Muharrem  İnce   kurultay  öncesi çarpıcı açıklamalarda bulundu.  CHP  yi alternatif yapmak , iktidar yapmak ,AK Parti yi yenmek için heyecanlı olduğunu belirten  İnce  , bunun , parti içi yarıştan kaynaklı değil , Türkiye yi yönetme heyecanı olduğunu kaydetti.

TOPLADIĞIM İMZANIN 3 KATINI ALACAĞIM

700 ün üzerinde oy alacağını düşündüğünü belirten  İnce  , "Baktığınızda toplanan imza ile alınan oy birbirine hiç uyuşmamaktadır. Bu kez ise burada bir rekor olacak. Sayın Genel Başkan , topladığı  imzanın  üçte birini , ben  Topladığım   imzanın  3  katını  alacağım. Vicdanı olan insanların vicdanıyla oy kullanacaklarını biliyorum" dedi.

2015 SON ÇIKIŞ

Kurultayda anahtar liste sunacağını kaydeden  İnce  , Türkiye de birçok sorun varken  CHP  nin halka umut ve iktidar alternatifi olamadığını belirterek , "Köprüden önceki son çıkıştır bu. Türkiye deki son seçimdir. Eğer bu seçimde bunları durduramazsak , vah benim ülkemin haline. Eğer insanlar , Sayın  Kılıçdaroğlu  , bunu durdurur diyorsa , diyecek bir şey yok. Ben inanmıyorum durduracağına" dedi.

İNDİREMEYEN BIRAKSIN ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =