Dünyanın en eski spor dallarından biri olan okçuluk , Türkiye Okçuluk Federasyonu ana sponsoru olan ONOK Okçuluk ile 3D Okçuluk Turnuvası nı ülkemize taşımaya hazırlanıyor!

hurriyet
0

Uluslararası 3D Grand Prix 3. Ayak Yarışmaları , dünyaca ünlü profesyonelleri yarıştırırken , okçuluk meraklılarını da kıyasıya bir yarışın içine sürükleyecek. 2012 yılında yine ONOK sponsorluğunda  Antalya  Simena Otel de yapılan ‘ 3D Grand Prix turnuvası bu yıl çok daha kapsamlı bir program ve yüksek bir katılımla 18-19 Ekim 2014 tarihlerinde HDH-IAA(Uluslararası Av-3D Okçuluk Birliği) ve ONOK işbirliği ile ‘ 3D Grand Prix 2014 3. Ayak yarışması olarak  Antalya  – Kemer Olimpos Beydağları Milli Parkı nda gerçekleştirilecek.  4 ayrı kategoride gerçekleştirilecek bu yarışmada dereceye giren sporculara toplamda 10 bin doların üzerinde para ödülü verilecek.

Heyecan dolu bu organizasyon Kemer - Olimpos bölgesinde Türkiye den ve tüm dünyadan yüzlerce okçunun katılımıyla gerçekleştirilecek. Milli Park içerisinde organize edilecek şampiyona , sporcuların çeşitli aktivitelerle keyifli vakit geçireceği alternatiflerle renklenecek. Ayrıca sporcular için resmi yarışma dışında özel ödüllü turnuvalar , teleferikle zirveye tırmanış , zirvede verilecek özel yemek , paragliding gibi birçok etkinlik de gerçekleşecek.
2 gün sürecek yarışmanın dikkat çeken en önemli özelliği ise; yarışmanın doğa ile iç içe ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =