Hayrunnisa Gül den Selvi ye: Elinizi sıkmak istemiyorum

Cumhurbaşkanı Abdullah  Gül  ün eşi  Hayrunnisa   Gül  , dün gece düzenlenen davetin ardından ağır açıklamalar yaptı...

milliyet
0

Cumhurbaşkanı Abdullah  Gül  , dün akşam düzenlediği veda resepsiyonunda gazetecilerin sorularını yanıtladıktan sonra , eşi  Hayrunnisa   Gül  de herhangi bir soru olmaksızın gazetecilere konuştu:

googletag.cmd.push });

“Bir turnusol döneminden geçiyoruz. Neler yazıldı , gördük. Neler söylendi , duyduk. Ben her şeyi biliyorum. Abdullah Bey , ben üzülmeyeyim diye interneti kapatıyordu , gazeteleri , basın bültenlerini önümden alıyordu ama neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Abdullah Bey kibarlığından söyleyemiyor. Kendisine çok yanlışlar , çok saygısızlıklar yapıldı. Bu süreçte bazı yaşadıklarımızı , 28 Şubat döneminde benim başörtümün tartışıldığı günlerde bile bu kadarını görmedik.” Cumhurbaşkanı  Gül  den veda resepsiyonu

‘TOKALAŞMAK İSTEMİYORUM’

Vatan gazetesinde yer alan habere göre ,  Hayrunnisa   Gül  , bu sözlerinin ardından gazetecileri uğurlarken tokalaşma sırası Yeni Şafak Ankara temsilcisi Abdulkadir Selvi’ye geldiğinde “Sizinle tokalaşmak  istemiyorum  size çok kırgınım” dedi ve elini uzatmadı. Hürriyet in haberine göre ise  Gül  , eşi ile fotoğraf çektiren gazeteciler arasında yer alan ATV Temsilcisi Mehmet Akarca’yı da eleştirdi.


En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Etiketler: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =