Çolak: Sözcü Gazetesi nden izin mi alacağım?

Başbakan ın vizyon toplantısına katılan ünlülerden Tanju  Çolak  , bazı medya organlarına isyan etti: Onlardan  izin  mi alacağım?

haber7
0

Çolak , bazı medya organlarının kara kampanyalarına , linç girişimlerine cevap verirken , "Sözcü gazetesinden  izin  alacak değilim" ifadelerini kullandı. 

Sevilay Yükselir in "Amerika da devlet başkanları seçilirken , sanatçıların bir kısmı demokrat partinin adayını destekler , bir kısmı cumhuriyetçi partinin adayını destekler. 2012 seçiminde epeyce bir ünlü Obama yı destekledi. Epeyce bir ünlü karşı tarafı destekledi. Ve orada bu durum hiç garipsenmez. Geleneksel bir hale gelmiştir. Taraflarını belli ederler. 

Sözcü  Gazetesi  , Başbakan ın toplantısındaki ünlüler için Başbakan ın papatyaları gibi bir ifade kullandı mesela. Türkiye de neden farklı algılanıyor?" sorusu üzerine Tanju  Çolak  şöyle konuştu: 

Papatyanın ne anlama geldiğini bilmeyen kişilerin yönettiği bir gazete diyorum. Biraz ağır konuşacağım ama , benim papapatyaya benzer bir tarafım yok. Benim bildiğim papatya , genellikle mayıs aylarında , baharın geldiğini gösteren bir çiçektir. 

Biz toplumu temsil ediyoruz. Toplumun gözünün önünde olan kişileriz. Bugüne kadar ben hiç devletle iç içe olmadım. Beni herkes bilir. Medya da bilir , halkım da bilir. 

O TOPLANTIYA GİTTİYSEK KİME NE?

Sayın Başbakan ın teveccüh edip davet ettiği toplantıya gittiysek , o vizyonu dinlediysek kime ne? Bu bizim özgürlüğümüzdür. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =