Erdoğan o meydanın açılışını yapacak

Cumhurbaşkanı Adayı ve  Başbakan  Recep Tayyip  Erdoğan  , Canik Belediye Hizmet Binasının kurdelesini kesecek.

haber7
0

Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yağmura rağmen muhteşem bir kalabalığa hitap eden Cumhurbaşkanı Adayı ve  Başbakan   Erdoğan  , Erzurum’a hareket etmeden önce Canik Hizmet Binası ve Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nın açılışlarını yapacak.

Miting sonrası partililerle sohbet ederken Canik Belediye Başkanı Osman Genç’in Hizmet Binası ve Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nın  açılışını  yapmasını rica etmesine Cumhurbaşkanı adayı  Erdoğan  , sıcak baktı.

Erdoğan , "Hareket etmeden önce açılışı yaparız" diyerek söz verdi. Bunun üzerine Başkan Genç , bugün gerçekleşecek açılış için çalışmaları başlattı.

Başbakan Erdoğan’ın , Canik’teki açılış programını saat 11.30’da gerçekleştirmesi bekleniyor. Canik Belediye Başkanı Osman Genç , "Adnan Menderes Demokrasi Meydanı , Canik Belediyesi Hizmet Binası’nın biz  açılışını  zaten Başbakanımıza yaptırmayı planlıyorduk. Nasip bugüneymiş. Kendisinden rica ettim ve kabul etti. Hem Başbakanımız hem de Cumhurbaşkanı adayımız olması nedeniyle , çok daha anlamlı oldu" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =