Muğla nın Marmaris İlçesi nde , forma imza etkinliğine katılan  Fenerbahçe  nin genç yıldızı Salih Uçan , transferler sorularına cevap vermedi.

hurriyet
0

Ancak babasının  ağzından  kaçırdığı bir cümle görüşmelerin başladığını ortaya koydu. Serie A ekiplerinden Roma ya transferi konusunda herhangi bir açıklama yapılmayan genç yıldız Salih in  Babası  Durmuş Uçan , DHA muhabirine çeşitli açıklamalar yaptı , Baba Uçan , "Eğer yurt dışına gidecek olursa bir yıl rezerve takımlarında oynaması aklıma yatıyor. O sayede oranın havasına suyuna ve futboluna daha rahat adapte olur. Direkt takımda oynatmak mı istiyorlar bilmiyoruz. Kendi kulübünde oynamayan bir futbolcuya bu kadar parayı verdiklerine göre onda bir şey görüyor olmalılar. Ben kulübe gidip birebir kimseyle de tanışmadım. Sadece menajerini tanıyorum o kadar" diyerek  transfer   görüşmelerini   ağzından  kaçırdı.

KURSA BAŞLADI
Olası bir  transfer  durumunda hazırlıklı olması için oğlunun İngilizce kursuna başladığını söyleyen Durmuş Uçan , "Salih in bir değil iki yabancı dil bilmesini istiyorum. Şu anda da İngilizce kursuna gidiyor. Eğer oğlumun geleceği futbol ise her ihtimali göz önünde bulundurmalı. Bir başka ülkeye giderse sıkıntı çekmemeli. Kendini yurt dışına hazırlayacaksın , her zaman her an her şey olabilir" dedi.

BUCASPOR HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =