Aylin Kotil Hanımefendi ile birlikte çalışmalarımız olacak

CHP nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ,  Şişli Belediye Başkanı   Mustafa Sarıgül  , eski eşi ve aynı zamanda  CHP Beyoğlu Belediye Başkanı aday adayı   Aylin   Kotil  ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sarıgül , "Birlikte İstanbul umuza özellikle inançlar

hurriyet
0

Seçim çalışmalarını sürdüren  Mustafa Sarıgül  ,  laleli  de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Beraberinde bir grup partili ile  birlikte   laleli  sokaklarını gezen Sarıgül , ziyaret sırasında vatandaşlarla sohbet edip bol bol resim çektirdi.

Ziyaretiyle ilgili  gazetecilere açıklama yapan  Mustafa Sarıgül  ,  laleli  nin İstanbul un kalbi olduğunu , ihracatta Türkiye ye önemli katkılar sağladığına dikkat çekti. Şişli Osmanbey de çok önemli projelere imza attıklarını ifade eden Sarıgül aynı projelerin  laleli  de de gerçekleştirmek istediklerini söyledi. Sarıgül , "Biz istiyoruz ki  laleli  de esnafımızın ürettiği bütün ürünler raflarda kalmayıp dünya pazarlarına açılsın.  laleli  İstanbul un kalbidir ,  laleli  den dünyanın 40 ülkesine ihracat yapılmaktadır. Bir ülke markalarıyla güç kazanır.  laleli  de Türk markalarımız muhteşem bir noktada olsun ve burada üretilen ürünler Fransız , İtalyan , Alman markaları olarak değil Türk markaları olsun. Burada bizim ürettiğimiz ürünler 10 dolar ya da euroya alınıp , 80-90 euroya satılan mallar var. Biz istiyoruz ki ülkemizde üretilen mallar kendi markalarımızla satılsın" diye konuştu.

"AYLİN KOTİL HANIMEFENDİ ÇOK GAYRETLİ ÇALIŞMALAR İÇERİSİNDE"

Sarıgül ,  laleli  ile ilgili ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 3 =