Amcasını çırılçıplak soyup köpeklere yedirmiş

 kuzey   Kore  liderinin  Amcasını  vahşice nasıl  idam  ettirdiğini öğrenince tüyleriniz diken diken olacak

milliyet
0

2013 yılında  kuzey   Kore  den gelen en çarpıcı haberlerden biri ülkenin  ikinci  adamı sayılan ve aynı zamanda  Kim Jong-un  un da amcası olan Jang Song-Thaek in vatana ihanet suçlamasıyla  idam  edilmesiydi.

googletag.cmd.push });

İdamın nasıl gerçekleştiği ise yakın zamana kadar net olarak bilinmiyordu. Thaek in  idam  mangasınca vurulduğu ve hatta uçaksavar ateşiyle öldürüldüğü bile  iddia  edilmişti... fakat gerçeğin bunlardan kat ve kat korkunç olduğu ortaya çıktı. Çin medyasının haberlerine göre  Kim Jong-un   Amcasını  ve beş yardımcısını quan-jue denilen kan donduran yöntemle katletti.

Amcasını  idam  etti! Quan-jue , köpeklerle  idam  anlamına geliyor.  kim jong  ve 300 yetkili , 6 adamın ,  çırılçıplak  soyularak , üç gün boyunca aç bırakılan 120 köpeğin arasına atılmasını ve paramparça edilerek öldürülmesini izledi. İdam yaklaşık bir  saat  sürdü.

 

Etiketler: kuzey  Kore  ,  amca  ,  köpek  ,  idam  ,  E.T.  ,  song  ,  saat  ,  Kore  ,  iddia  ,  kuzey  ,  ikinci  ,  olacak  ,  geliyor  ,  kim jong  ,  kuzey   Kore  ,  Kim Jong-un  ,

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =