Bekir Bozdağ denedi ama başaramadı!

"Herkes kendi işini yapacak"

haberturk
0

Başbakan Yardımcısı  Bekir   Bozdağ  , klarnet çalmak isteyince Sağlık Bakanı Müezzinoğlu da herkes kendi işini yapacak diyerek Bozdağ’a takıldı.

Edirne’de birtakım toplantılara katılmak ve incelemelerde bulunan Başbakan Yardımcısı  Bekir   Bozdağ  , Sağlık Bakanı Dr.  mehmet müezzinoğlu  ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin Edirne Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının yeni hizmet binasının açılışını birlikte gerçekleştirdiler.Açılışın ardından içeride bulunan 12 yaşındaki Sinan Örs Bakanlara klarneti ile Lale devri adlı bir parça çaldı. Başbakan Yardımcısı  Bekir   Bozdağ  , Sinan’ın müziği bittikten sonra klarneti eline alarak üfleyerek çalmak istedi , fakat klarnetten ses çıkmayınca Sağlık Bakanı Müezzinoğlu da herkes kendi işini yapacak diyerek Bozdağ’a takıldı.

"YOKSULLUKLA MÜCADELE EN ÖNEMLİ MÜCADELEMİZDİR"
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin Edirne’de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının açılışında yaptığı konuşmada bakanlık olarak yoksullukla mücadelenin en önemli mücadeleleri olduğunu belirterek , gelir dağılımını yükseltmek ve sosyal refah düzeyini sağlamak olduğunu ifade etti. Bakan Şahin , “İstiyoruz ki sosyal devlet olarak , sosyal refahı sağlayalım. Hiç kimse mağdur olmadan , hiç kimse sıraya girmeden , hiç kimse yardımını alırken ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 7 =