Sucuklu yumurta cinayeti

ZONGULDAK ın Gökçebey İlçesi ne bağlı Bakacakkadı Beldesi nde 21 yaşındaki Serkan Arslan ve 2 arkadaşı , alkol aldıktan sonra gittikleri restoranda istedikleri  Sucuklu  yumurtanın az olması nedeniyle önce müşterilerle sonra da çalışanlarla tartıştı.

hurriyet
0

Olay , saat 02.30 sıralarında , Zonguldak-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Bakacakkadı Mevkii ndeki restoranda meydana geldi. Serkan Arslan ve iki arkadaşı iddiaya göre alkol aldıktan sonra restorana gitti. 3 arkadaş , kendilerine getirilen  Sucuklu  yumurtanın az olduğunu ileri sürerek çalışanlara tepki gösterdi. Çalışanların , "Siz onu bitirin , yeniden yaparız" demelerine rağmen taşkınlık yapan 3 kişi ile restorandaki diğer müşteriler arasında  tartışma  çıktı.

"KAVGAYI AYIRMAK İSTEDİM"

İşyerinden dışarıya taşan tartışmaya çalışanlar da müdahale etti. Çıkan kavgada belindeki ruhsatsız tabancasını çıkaran garson Tayfun E , Serkan Arslan a ateş etti. Başına isabet eden tek kurşunla ağır yaralanan Arslan , Çaycuma Devlet Hastanesi ne kaldırıldı. İlk müdahalesinin ardından Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ne sevk edilen Arslan , yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Tayfun E ile kavgaya karışanlar , olayın ardından jandarma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =