Tahincioğlu Gayrimenkul , yeni konut projesi Nidapark Beşiktaş’ta ön satışlara başladı. Boğaz manzaralı  projenin   yüzde  30’u üç  günde  satılırken , proje Haziran 2015’te teslim edilecek

milliyet
0

ÇEVRE VE ŞEHİR

Ofis projeleriyle tanınan Tahincioğlu Gayrimenkul , Beşiktaş’ta rezidans projesi olarak konumlandırdığı Nidapark Beşiktaş’ın ön satışlarına başladı. Stüdyo , 1+1 ve 2+1 rezidans tiplerinden oluşan toplam 58 ünitelik proje , boğaz manzaralı sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede , açık yüzme havuzu , lounge ,  fitness  salonu , barbekü , tarihi ağaçlar ile tarihi çeşmenin bulunduğu ön ve arka bahçe bulunuyor. Ekim ayında ön satışlarına başlanan  projenin   yüzde  30’unun satışı ise ilk 3  günde  tamamlandı.
Bahçe ve giriş ile birlikte  5 kat  olarak projelendirilen Nidapark Beşiktaş’ta , 36 ile 79 metrekare arasında değişen stüdyo , 64  ile 78 metrekare arasında değişen 1+1 ve 108 ile 145 metrekare arasında değişen 2+1 olmak üzere toplam 58 rezidans ünitesi bulunuyor.
Dekorasyonu tamamlıyor
Toplamda 7 bin 250 metrekare inşaat alanına sahip Nidapark Beşiktaş projesinin Haziran 2015’te teslim edilmesi öngörülüyor.
Projede ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =