Tahincioğlu Gayrimenkul , yeni konut projesi Nidapark Beşiktaş’ta ön satışlara başladı. Boğaz manzaralı  projenin   yüzde  30’u üç  günde  satılırken , proje Haziran 2015’te teslim edilecek

milliyet
0

ÇEVRE VE ŞEHİR

Ofis projeleriyle tanınan Tahincioğlu Gayrimenkul , Beşiktaş’ta rezidans projesi olarak konumlandırdığı Nidapark Beşiktaş’ın ön satışlarına başladı. Stüdyo , 1+1 ve 2+1 rezidans tiplerinden oluşan toplam 58 ünitelik proje , boğaz manzaralı sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede , açık yüzme havuzu , lounge ,  fitness  salonu , barbekü , tarihi ağaçlar ile tarihi çeşmenin bulunduğu ön ve arka bahçe bulunuyor. Ekim ayında ön satışlarına başlanan  projenin   yüzde  30’unun satışı ise ilk 3  günde  tamamlandı.
Bahçe ve giriş ile birlikte  5 kat  olarak projelendirilen Nidapark Beşiktaş’ta , 36 ile 79 metrekare arasında değişen stüdyo , 64  ile 78 metrekare arasında değişen 1+1 ve 108 ile 145 metrekare arasında değişen 2+1 olmak üzere toplam 58 rezidans ünitesi bulunuyor.
Dekorasyonu tamamlıyor
Toplamda 7 bin 250 metrekare inşaat alanına sahip Nidapark Beşiktaş projesinin Haziran 2015’te teslim edilmesi öngörülüyor.
Projede daireler sahiplerine , mutfak ve banyo dolaplarından portmantoya , ocak , fırın , davlumbaz ,  buzdolabı  , bulaşık makinasından çamaşır makinasına kadar hazırlanarak dekorasyonlu olarak teslim ediliyor.
Tahincioğlu Holding iştiraki Tahincioğlu Gayrimenkul markası altında bu güne kadar uluslararası standartlara uygun ofis projelerini hayata geçirdiklerini söyleyen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =