"Ok yaydan fırlamıştır"

 devlet bahçeli  destek verdi

haberturk
0

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelix Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Ok a destek verdi.

MHP Lideri Bahçeli , "Balıkesir de Ok  yaydan   fırlamıştır  , Balıkesirli eğer hizmet istiyorsa , daha başarılı bir büyükşehir olmayı istiyorsa tek tercih İsmail Ok olmalıdır" dedi.

Ankara daki Balıkesir Tanıtım Günlerine katılan  mhp  lideri  devlet bahçeli  , Balıkesir Belediyesi standındaki incelemelerinde yöneltilen soruları cevaplarken Balıkesir Belediye Başkanı Ok un çalışmalarını da değerlendirdi.  mhp  Genel Başkanı  devlet bahçeli  , "Geçen haftalarda Ankara da 30 Mart 2014 günü yapılacak olan Mahalli İdareler seçiminde 9 büyükşehir , 12 il olmak üzere toplam ilçe ve beldelerle birlikte 253 belediyemizin takdim toplantısını yaptık. Bu toplantımızda Balıkesir ilimizde 2009 yılından bu yana başarılı bir belediyecilik hizmeti sunan değerli İsmail Ok beyefendi halkın teveccühü ile Balıkesir de büyükşehir adayımız olarak takdimi arzulanmıştır. Aynı gün İsmail Ok beyefendi Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olmuştur.

Ben inanıyorum ki bu bütün ili kapsayacak tarzda yeni bir hizmet dönemi Sayın İsmail Ok beyefendi tarafından başlatılacaktır. Bunun da en güzel örneği Balıkesir in il olarak üstlendiği dönemde kendisini göstermiştir. O bakımdan; Balıkesirli eğer hizmet gelmesini istiyorsa , çok daha başarılı bir büyükşehir olmak ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =