Yurttan kaçan kızlara striptiz yaptırmışlar

Anne-babası boşanan 10-17 yaşlarında çoğu kız 40 çocuğun kaldığı Taksim’deki yurt skandalında  dehşet  veren ayrıntılar gelmeye devam ediyor.  kızlara  civardaki gece kulüplerinde  striptiz  yaptırıldığı ortaya çıktı

milliyet
0

 

 Boşanmış çiftlerin çocuklarının rehabilitasyonu için  hizmet  veren Taksim Tarlabaşı’ndaki   Bakım  ve Sosyal  rehabilitasyon  Merkezi’ndeki (BSRM) skandalın yankıları sürerken , kan donduran ayrıntılar birbirini izliyor.
 Bizzat yurt müdürü , yardımcısı ve görevlilerin başrolü oynadığı skandalda ,  küçük  yaştaki kızların fuhuş yapmalarına göz yumulduğu anlaşıldı.

KULÜPTE FUHUŞ PAZARLIĞI

 Organize Suçlarla  mücadele  Şube Müdürlüğü ekiplerinin yapılan ihbar üzerine yaptığı fiziki ve teknik takibin ardından gözaltına alınan müdür ,  yardımcısı ve kadın görevlinin  Sorgusu  sürüyor.  İddiaya göre , BSRM’deki kadın  görevli  Y.R. pavyon ve gece kulüplerine çalışması için  küçük  yaşta kız arayan S.K. ile çıkar ilişkisine girdi. S.K. ile Beyoğlu’ndaki bir gece kulübüne giden Y.R. 10 gün önce  Yurttan   kaçan  ve  kayıp  başvurusu yapılan 15 yaşındaki İ.K. adlı kızın  striptiz  gösterisini izledi.

Skandal bununla da bitmedi. Gecenin sonunda S.K. İ.K.’yla birlikte olmak için görevlinin yanında bin lira teklif etti.  küçük  kız teklifi geri çevirdi. Psikologlar eşliğinde ifade veren kız olayı polise ağlayarak anlattı.

Etiketler: striptiz , yurt , taksim ,  E.T.  ,  küçük  ,  Bakım  ,  kayıp  ,  dehşet  , Taksim , teknik , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 8 =