Engelli gence dayak atan öğretmene şok!

Görüntüler Türkiye yi ayağa kaldırmıştı

haberturk
0

Konya nın Beyşehir İlçesi nde down sendromlu 29 yaşındaki İsmail E.yi , tekme tokat dövüp yerde sürükleyen özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinin sahibinin öğretmen olan eşi Fatih K. , polis tarafından gözaltına alındı.  dayak  olayını ortaya çıkaran öğretmen Evren Erbaş ise , rehabilitasyon merkezinden istifa edeceğini açıkladı.

 İŞTE O GÖRÜNTÜLER

Olay Beyşehir deki Bir İnci Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi nde , geçen 13 Eylül de meydana geldi. Merkezde görevli zihinsel engelliler öğretmeni Evren Erbaş , merkezin sahibi Şifa H.K. nin Seydişehir daki bir ortaokulda görevli zihinsel engelliler öğretmeni eşi Fatih K. nin , belirlenemeyen nedenle öğrencilerden İsmail E. yi , dövdüğünü duydu. Ardından olay anının yansıdığı güvenlik kamera kayıtlarıyla birlikte geçen salı günü Beyşehir cumhuriyet Başsavcılığı na suç duyurusunda bulundu.

DAYAKÇI ÖĞRETMEN GÖZALTINA ALINDI

Cumhuriyet Savcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında İsmail E. yi döven öğretmen Fatih K. , bugün polis tarafından gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında rehabilitasyon merkezinde görevli 14 kişiden 8 nin de ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

OLAYI ORTAYA ÇIKARAN ÖĞRETMEN İSTİFA EDECEK

6 yıldır rehabilitasyon merkezinde çalıştığını belirten Evren Erbaş , olay günü okulda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =