İstanbul un göbeğinde silahlı çatışma

Üsküdar da birlikte yürüyen 6 kişi arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

sonhaberler
0

Silahlarını çeken 6 kişi , onlarca kişinin gözleri önünde birbirine girdi. 1 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Olay , Bulgurlu Mahallesi nde dün akşam saat 18.00 sıralarında meydana geldi.

KAVGANIN NEDEN ÇIKTIĞI BİLİNMİYOR

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde , birlikte yürüyen 6 kişi henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışma büyüyünce bir anda ikiye ayrılan grup , kavga etmeye başladı. Kavga sırasında iki kişi silahlarını çıkardı. Birbirine giren gruptakilerden biri ateşlenen silahtan çıkan kurşunla yaralandı.  silahlı  2 kişi rahat tavırlarla olay yerinden yaya olarak uzaklaştı. Yaralı , olay yerine gelen ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi ne kaldırdı. Polis , olay yerini emniyet şeridi çekerek güvenlik çemberine aldı.

BOŞ KOVANLAR İÇİN BARDAKLI TEDBİR

Polis ekipleri çevredeki vatandaşlardan zanlılarla ilgili bilgi almaya çalışırken , etrafa savrulan boş kovanlar için de ilginç bir önlem aldı. Emniyet şeridiyle çevrili alanın içindeki boş kovanların yanına birer parça şerit koyan polisin , şeritlerin uçmaması için üzerlerine birer su bardağı koyduğu görüldü. Saldırganların 3 el ateş ettiği belirlenirken olay yerinde bir de patlamamış mermi bulundu. Polis saldırganları yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =