Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / YAŞAM / Hayvan mezarlığında taşlardaki yazı şaşırtıyor

Hayvan mezarlığında taşlardaki yazı şaşırtıyor

bursa da osmangazi İlçe Belediyesi nin Hayvan mezarlığında hayvanların mezar taşlarına yazılan yazılar bir hayli şaşırtıyor.

haber7 2013-05-11, 11:40:05 Okunma: 0 0 yorum

bursa da osmangazi İlçe Belediyesi nin , 2004 yılında hamitler mahallesi nde açtığı , "Evcil Hayvan Mezarlığı"na bu zamana kadar 350 evcil Hayvan gömüldü. Hayvanların mezarı başına konulan taşlarda yazılan , "Burada güzel kızımız Tarçınımız yatıyor. Sahipleri , mezar taşlarına , Hayatımın anlamı , yaşama sevincim , Allah ın bana lütfusun. Meleğim Gözlerimi senin yanında açıncaya kadar bekle. ve Zeytin gözlüm Cincır. Bizi elin bir kaza ayırdı. Sen kalbimizde yaşayacaksın. diye yazdıkları hayvanlarının mezarlarını sürekli ziyaret ediyorlar.

Merkez osmangazi İlçe Belediyesi tarafından 2007 yılında 114 dönümlük arazide hizmet vermeye başlayan Sahipsiz Hayvanlar Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi" , Türkiye nin ilk evcil Hayvan mezarlığını da içinde barındırıyor. İsteyenler , 70 TL ücret karşılığında tahsis edilen Hayvan mezarlığının kenarlarını çevirip , üzerine duygularını dile getiren yazıların yazıldığı mezar taşı yaptırabiliyorlar.

Bu zamana kadar toplam 350 hayvanın gömüldüğü mezarlıkta lyapılan mermerler üzerine yazılan , "Burada güzel kızımız Tarçınımız yatıyor. Bize tüm hayvanları sevmeyi , hayatın onlarla daha güzel yaşanabildiğini öğretti. İyi ki hayatımıza girdin. İyi ki seni tanıdık seni çok seviyoruz Hayatımın anlamı , yaşama sevincim , Allah ın bana lütfusun. Meleğim Gözlerimi senin yanında ...... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


1 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)Maliye Bakanlığı'nın taşeron işçinin kadroya alınmasıyla ilgili ...
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Antalya Atatürk İlkokulu’nda ...
İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Selçuk-Efes Havaalanı'ndan eğitim uçuşu ...
DENİZLİ’de, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 42 yaşındaki ...