Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / KÜLTÜR SANAT / ÖĞ-DER'den ikinci kısa film yarışması

ÖĞ-DER'den ikinci kısa film yarışması

ÖĞ-DER olarak organize edilen İslam Tarihinden Altın Levhalar konulu 2.Kısa film Senaryo yarışması Peygamberler Tarihi , Asrı Saadet Dönemi , Selçuklu veya Osmanlı Tarihinden yaşanmış olaylar kaleme alınacak.

haber7 2013-05-03, 23:23:31 Okunma: 0 0 yorum

ÖĞ-DER olarak organize edilen İslam Tarihinden Altın Levhalar konulu 2.Kısa film Senaryo yarışması Peygamberler Tarihi , Asrı Saadet Dönemi , Selçuklu veya Osmanlı Tarihinden yaşanmış olaylar kaleme alınacak.  Yarışma , ülkemizde Türk Sineması´nın , kısa filmin ve milli şuurun gelişmesine katkıda bulunmayı , sinemamıza milli bir eğitim anlayışını kazandıracak senaryolar oluşturmayı ve senaryo yazarlarını desteklemeyi amaçlamaktadır. 15 Nisan 2013 günü başlayan yarışmaya son başvuru tarihi 24 Mayıs 2013. Dereceye girenlerin ödülleri ise , 15 Haziran 2013 Cumartasi günü takdim edilecek. Senaryo yarışmasına eli kalem tutan herkesi bekleniyor.

Ödüllü Senaryo yarışmasında dereceye girenlere sırasıyla şu ödüller verilecek; Birinciye , Dijital Kamera , Milli Şuur Dergisi hediye paketi ve ÖĞ-DER hediye paketi , Milli Şuur Dergisi 1 Yıllık Aboneliği ve birincilik Sertifikası , İkinciye , Dizüstü Bilgisayar , Milli Şuur Dergisi hediye paketi , Milli Şuur Dergisi 1 Yıllık Aboneliği ve ikincilik Sertifikası ,Üçüncüye , Dijital Fotoğraf Makinesi , ÖĞ-DER hediye paketi , Milli Şuur Dergisi 1 Yıllık Aboneliği ve üçüncülük Sertifikası ,Dördüncüye , Cep telefonu , Milli Şuur Dergisi 1 Yıllık Aboneliği ve Mansiyon sertifikası verilecektir.

yarışma ile ilgili tüm detaylar www.ogder.org adresinden ulaşılabilecek.

... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)Maliye Bakanlığı'nın taşeron işçinin kadroya alınmasıyla ilgili ...
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Antalya Atatürk İlkokulu’nda ...
İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Selçuk-Efes Havaalanı'ndan eğitim uçuşu ...
DENİZLİ’de, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 42 yaşındaki ...