Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / KÜLTÜR SANAT / Kız meslek lisesi öğrencileri Prag'a gitti

Kız meslek lisesi öğrencileri Prag'a gitti

Hayatboyu Öğrenme Programı , Leonardo Da Vinci Projesi kapsamında Bağcılar Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Teknik Ve meslek lisesi öğrencileri bilgisayarlı saç ve makyaj tasarımı eğitimi almak için Prag a gitti.

haber7 2013-04-30, 22:35:02 Okunma: 0 0 yorum


Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri öğretmeni Sinan GİRGİN tarafından hazırlanan proje kapsamında Çek Cumhuriyeti , Almanya ve Litvanya ile işbirliği içinde çalışılacak. Projenin ilk aşaması  06 - 27 Nisan 2013 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti nin  başkenti Prag da gerçekleşiyor.

Bilgisayarlı saç ve makyaj tasarımı yoluyla , saç ve makyaj yapımı öncesi , yapılacak olan tasarımların kişilerde nasıl durduğu görülebilecek. Uygulamanın yapıldığı kuaför salonuna gelen müşteriler , istenilen saç şekli , rengi ve makyaj tasarımlarını önceden kendi fotoğrafları üzerinde görebilecek. Almanya , Litvanya ve Çek Cumhuriyeti nde bu uygulamaların yürütülüşünü izleyecek ve bunları Türkiye ye taşıyacak olan öğrencilerimiz sektöre büyük katkı sağlayacak.

Projeye Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu Kız Teknik Ve meslek lisesi Okul Müdürü Lokman OLMUŞ , Müdür Yardımcısı Aylin EKŞİOĞLU , Proje ...... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


5 + 9 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)