"Kim kimi takip ediyor?"

Yolları bir haftada ikinci kez kesişti

haberturk
0

HT MAGAZİN / Bora BAĞCIBAŞI

Eski sevgililer Özge Ulusoy la  Hacı sabancı  nın yolları bir haftada ikinci kez kesişti. İkili önceki akşam aynı saatlerde Nişantaşı Sess Bar da eğlendi. Çıkışta gazetecilerin , "Kim  kimi   takip   ediyor  , yoksa barışıyor musunuz?" sorusuna Sabancı , "Barışacak olsam ayrılmazdım" diye cevap verdi


İKİLİ TELEFONDA TARTIŞTI MI?
Yok böyle tesadüf! Özge Ulusoy la  Hacı sabancı  ilişkilerini geçen ay bitirdi. Ancak ikili o gün bugündür sürekli pişti oluyor. Önceki hafta Karaköy de bir kulüpte karşılaşan Ulusoy ile Sabancı birbirlerinin yüzüne bile bakmamış ancak iki eski sevgilinin o akşam telefonda tartıştığı iddia edilmişti. Özge Ulusoy ile  Hacı sabancı  nın bir hafta içinde ikinci karşılaşmaları ise önceki akşam yaşandı.

Hacı yı felsefeyle twit ledi! - Haber için tıklayınız...

GAZETECİLER SORUYLA SIKIŞTIRDI
Özge Ulusoy , bir grup arkadaşıyla  Nişantaşı Sess Bar  a eğlenmeye geldi. Ulusoy dan bir saat kadar sonra ise  Hacı sabancı  bara girdi. İçeride birbirlerinden birkaç metre uzakta eğlenen iki eski sevgili çıkışta gazetecilerin sorularına "İyi akşamlar" demekle yetindi. Gazetecilerin , "Hacı Bey , bu ikinci oluyor , barıştınız mı?  Kim   kimi   takip  ediyor?" sorusuna ise Sabancı , "Barışacak olsam ayrılmazdım" diye cevap verdi.

 ÖZGE ULUSOY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

  Özge kapıda buz kesti

Bugün ne giydin sen öyle Özge?

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =