Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / 3.SAY FA / Taciz ettiği kişi avukat çıktı, cezayı yedi

taciz ettiği kişi avukat çıktı, cezayı yedi

Bilişim suçu davalarıyla ün yapan avukat Meltem Banko , cep telefonu yoluyla cinsel taciz ve şantaja maruz kalınca olayın peşini bırakmadı.

haber7 2013-03-15, 13:24:53 Okunma: 0 0 yorum


avukat Banko , kendisini taciz eden ve tanımadığı kişiyi savcılığa şikayet ederken , özel teknikler kullanılarak sanığın 37 yaşındaki Umut Kara olduğu tespit edildi. Mahkeme , delillerle suçu sabit görünen sanık Kara ya cinsel taciz , kişilerin huzur ve sükununu bozma ile şantaj suçu eylemleri nden dolayı 2 yıl 9 ay hapis cezası ile ayrıca 62 gün karşılığı 1240 lira adli para cezasına çarptırdı. sanık , sabıkalı olduğu ve 5 yıl içerisinde işlediği 2 ayrı suçtan aldığı ertelenen hapis cezalarını da yatacak.

Olay , Ankara da bilişim suçu davalarıyla ün yapan avukat Meltem Banko ya Meltem elimde resimlerin var şeklinde SMS lerin gelmesiyle başladı. cep telefonu yoluyla taciz ve şantaja uğramaya başlayan avukat Meltem Banko , tanımadığı bu kişinin kim olduğunu bulmak için harekete geçti. Cumhuriyet Savcılığı na suç duyurusunda bulunan avukat Banko , savcılığın , kişinin üzerine kayıtlı ...... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


2 + 1 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)