O Ses Türkiye de taklit yarışı

Dün gece ilgiyle izlenen O  Ses   Türkiye  nin finalinde  taklit   yarışı  yaşandı.

sonhaberler
0

ENSONHABER.com/DETAY HABER O  Ses   Türkiye  yarışmasının finali dün geceye damgasını vurdu. Twitter da en çok konuşulan konuşulanlar arasına girmeyi başaran O  Ses   Türkiye  nin birincisi Ahmet Kaya şarkılarıyla herkesin beğenisi toplayan Mustafa Sandal ın yarışmacısı Mustafa Bozkurt oldu.

SON DÖRDE KALAN İSİMLER

Ancak SMS rekoru kırsa da en çok konuşulanlar arasında girse de yarışmanın finali skandallara sahne oldu , zira  Ses  yarışması olarak başlayan yarışma  taklit  yarışmasına döndü. İşte son dörde kalan isimler: Ahmet Kaya çakması Mustafa Bozkurt , dişi Halil Sezai Ayda , Barış Akarsu-Kıraç karışımı Onur ve Junior Tarkan Berkay..

ÇAKMA AHMET KAYA

Ahmet Kaya şarkılarıyla finale kadar gelmeyi başaran Mustafa Bozkurt yine onun sayesinde birinciliği elde etti. Adeta bir Ahmet Kaya sömürüsüne dönüşen yarışmada , Kaya nın söylenmedik şarkısı kalmadı. Mustafa Bozkurt Kaya ya olan benzerliği ve onun yıllar geçse de duygusu kaybolmayan şarkıları sayesinde birinciliği elde etti. Nitekim gecenin sonunda kendisi de ödülünü Ahmet Kaya ya ithaf etti.

DİŞİ HALİL SEZAİ

Halil Sezai nin "İsyan" şarkısı sayesinde yarışmada kendini göstermeyi başaran ve gecenin en çok konuşulan , birinciliğe en yakın adayı olarak gösterilen Ayda da yarışmanın Halil Sezai siydi. Sesi ve sempatik tavırlarıyla beğeni toplayan Ayda , Halil Sezai nin İsyan ı dışında söylediği her şarkıda detone oldu , hatalar yaptı , belki de bu nedenle birinciliği Mustafa Bozkurt a kaptırdı.

SES GÜZEL AMA ÖZGÜNLÜK YOK

Barış Akarsu ya benzerliğiyle dikkat çeken Onur ise finalde söylediği şarkılarda hem Kıraç ı hem Cem Karaca yı hem de Barış Akarsu yu anımsattı. ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =