İğrenç olay!

 liseli  kız , 5 kişinin tecavüzüne uğramış

haberturk
0

NEVŞEHİR de 16 yaşındaki lise öğrencisi F.C.M. nin , arkadaşları aracılığıyla tanıştığı 19 yaşındaki E.C. ile 4 kişinin daha tecavüzüne uğradığını söylemesi üzerine polis 5 kişiyi gözaltına aldı. E.C. nin genç kızla ilişkiye girdiği iddia edilen oto yıkama yerinin sahibi S.A. da polis tarafından yakalandı.

Bir lisede öğrenim gören F.C.M. , arkadaşları aracılığıyla E.C. ile tanıştı. E.C. bir yıl kadar arkadaşlık yaptığı F.C.M. yi boş bir eve götürerek iddiaya göre  tecavüz  etti. F.C.M , bu olayı ailesinden gizledi. 3 ay önce F.C.M yi tekrar arayan E.C. buluşarak konuşmak istediğini söyledi. E.C. ile F.C.M. bir alışveriş mağazası yanındaki oto yıkamacıya gitti. E.C. burada genç kızla bir kez daha ilişkiye girdi.

BUNALIMA GİRDİ
Olaydan sonra bunalıma giren genç kız , iki gün önce evden kaçarak S.A. ya ait oto yıkama yerine gitti. İddiaya göre buradaki N.A. (31) , M.A (30) , A.Ö.( 30) ve A.Y (18) , F.C.M yi merkeze bağlı Nar beldesinde bulunan bağevine götürdü. 4 kişi burada genç kızla ilişkiye girdi ardından da okula getirip bıraktı.

SINIFTA FENALAŞTI
Sınıfa girdikten bir süre sonra fenalaşan F.C.M. okul yöneticileri tarafından İ.Şevki Atasagun  Nevşehir  Devlet Hastanesi Acil Servisi ne götürüldü. Burada genç kızın tecavüze uğradığı ortaya çıktı. F.C.M. , başından geçenleri  Nevşehir  Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi nde anlattı. Harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Masası ekipleri M.A , A.Ö , A.Y , N.A. , E.C. ve S.A. YI (23) gözaltına aldı. 6 şüpheli , emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

(DHA)

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =