Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / GÜNDEM / Osmanlı tokadı gibi

Osmanlı tokadı gibi

İşten çıkarılan işçiye başkan tokadı

haberturk 2012-12-21, 09:04:01 Okunma: 0 0 yorum

sivas Belediyesi’nde 24 yıldır işçi olarak çalışan evli ve 3 çocuk sahibi İbrahim Torun , kent merkezine 30 kilometre uzaklıktaki Çermik Kaplıcası’nda kendisine ait bir arazinin belediyeye satışı ile ilgili olarak anlaşmazlık yaşandığını söyledi. Kendisine baskı yapıldığını bu nedenle Belediye Başkanı Doğan Ürgüp hakkında , Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık gibi üst makamlara şikayet mektupları gönderdiğini anlatan Torun , bunun üzerine hakkında soruşturma başlatıldığını 12 Eylül tarihinde işine son verildiğini söyledi.

İşten çıkarıldıktan sonra yeniden görevine dönebilmek için çaba gösterdiğini , 3 ay geçmesine rağmen sonuç alamadığını belirten İbrahim Torun , 19 Aralık günü görüşmeye gittiği Belediye Başkanı Doğan Ürgüp’ün kendisine TOKAT attığını ileri sürdü.

’HAKKIMI ARAYACAĞIM’
Emekliliğine sadece 1 yıl kaldığını ve uğradığı haksızlık yüzünden yeniden işine dönmek istediğini söyleyen İbrahim Torun , iddiasını şöyle anlattı:
"Belediye Başkanı’nı binadan çıkarken gördüm ve yanına giderek konuşmak istedim. Başkan beni görünce , ’Sen benim muhatabım değilsin’ diyerek yüzüme sert bir şekilde TOKAT attı. Ben neye uğradığımı şaşırdım. Kendisine kesinlikle hakaret etmedim , kötü bir söz söylemedim. Olay yaşandıktan sonra savcılığa ve Valiliğe giderek ...... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)


Maliye Bakanlığı'nın taşeron işçinin kadroya alınmasıyla ilgili ...
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Antalya Atatürk İlkokulu’nda ...
İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Selçuk-Efes Havaalanı'ndan eğitim uçuşu ...
DENİZLİ’de, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 42 yaşındaki ...