Adnan Şenses: Erdoğan, Allah ın lütfu

 Adnan   Şenses  , Başbakan  Erdoğan  a dizdiği övgülerle izleyenleri şaşırttı: "Başbakan  Allah  ın verdiği bir lütuftur”

haber7
0

A Haber de Selin Ongun un sunduğu ‘Bi Sormak Lazım Programı  Adnan   Şenses  i ağırladı. Sanat hayatının bilinmeyenlerine dair ilginç açıklamalar yapan ünlü şarkıcı ,Başbakan  Erdoğan  a dizdiği övgülerle siyasi gündeme de girdi.

BAŞBAKAN LA TANIŞTIKTAN SONRA ALKOLÜ BIRAKTIM

Başbakan  Erdoğan  la tanıştıktan sonra alkolü bıraktığını açıklayan  Şenses  , “Böyle dürüst , mert bir insanın yanında alkol almamam gerek dedim ve alkolü bıraktım. Başbakan benim için çok önemli bir insan ,  Allah  ın verdiği bir lütuftur” şeklinde konuştu.

‘BAŞBAKAN ERDOĞAN  Allah  IN BİR LÜTFU”

Başbakan Recep Tayyip  Erdoğan  ile 1994-1995 yıllarında  Erdoğan  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken tanıştığını söyleyen  Şenses  , “O günden bu yana Başbakanımı çok seviyorum. O , Türkiye ye gelmiş önemli liderlerden biri. Yaptıklarını düşündüğüm zaman inkar edilmeyecek bir başarısı var. Yolu açık olsun. Belediye başkanı iken halk konserlerim olurdu. Dinlemeye gelirdi. Sayın Başbakan ı tanımadan önce çok alkol alıyordum. Ağabey-kardeş ilişkimizden dolayı Sayın Başbakan dan çok şeyi feyz aldım. Böyle dürüst , mert bir insanın yanında alkol almamam gerek dedim ve alkolü bıraktım. Başbakan benim için çok önemli bir insan ,  Allah  ın verdiği bir lütuftur” açıklamasını yaptı.

"ASLEN ROMAN DEĞİLİM , SULUKULE DE KÜLTÜRLERİNİ ÖĞRENDİM"

Yıllar önce bir televizyon kanalında , hastalığı kullanılarak , reyting uğruna kendisi için jübile düzenlendiğini söyleyen  Şenses  , adını belirtmediği çok ünlü bir televizyon sunucusunun sanatçı dostlarına “Adnan  Şenses  i bir daha göremezsiniz. Bu gece onun son isteği. Gelin , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =