Mersin de göz kamaştıran sünnet

 Mersin  in tanınmış ailelerinden Yükselgüngör ailesinin iki çocuğu muhteşem bir  sünnet  töreni ile erkekliğe ilk adımlarını attı.

haber7
0Abdullah Biçer in haberi

Mersin Sultaşa Otel Havuzbaşı nda düzenlenen  sünnet  törenine Siyasiler ve Mersinli iş adamları tam kadro katıldı.

Kentin muhalefet ve iktidar tarafları  sünnet  töreni , sayesinde bir araya gelerek hoşça bir gece geçirdiler.
Konuklar bu muhteşem  sünnet  törenine vesile olan , İş adamı Nuh Yüksel’e teşekkür ederek ; bizler , bu tür  sünnet  ,düğün ve cenazeler olmasa kolay kolay bir araya gelemediklerini ifade ettiler. İş adamları ve Mersinli siyasetçiler gece geç saatlere kadar davul zurna eşliğinde doyasıya eğlendiler.Mersinin sevilen işadamı Hakan Yükselgüngör’ün çocukları Sinan ve Nuh kardeşler erkekliğe ilk adımlarını  Mersin  Sutlaşa Otel’de düzenlenen görkemli bir  sünnet  töreni ile attı.

Havai fişeklerin gece boyunca atıldığı Havuz başındaki törene  Mersin  Vali Yardımcısı Hüseyin Parlak , Ak Parti  Mersin  İl Başkan Yardımcısı Hidayet Şeker yönetim kurulu ile birlikte yanı sıra ilçe siyasi partilerin ilçe Başkanları , Ak Parti il Gençlik kolları Başkanı ,  Asiad Başkanı Mehmet İlhan , Genç iş adamları Başkanı Alper Gürsoy ,Müsiad yöneticileri , Gürsoy , sanayiciler , inşaatçılar ve çok sayıda bürokratlar katıldı.

Sünnet olan çocuklar gece boyunca sahneden inmeyerek konukların büyük beğenisini kazandı. Yemekli törene katılan konukların şıklıkları ise  göz  kamaştırdı. Gecenin ilerleyen saatlerde sahneye çıkan Mehteran takımı konukları davetlileri coşturdu Geceye ev sahipliği yapan Yüksel Güngör kardeşlerden Mersinde sevilen iş adamı Nuh yüksel bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederken , darısı herkesin başına dedi.

HABER 7

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =