Uğur Işılak ın şarkısı Erdoğan ı duygulandırdı

 Erdoğan  ,  Uğur   Işılak  ın Vatan Sağolsun şarkısıyla hüzünlü anlar yaşadı.

sonhaberler
0

Önceki günkü Ankara Spor Salonu nda düzenlenen Türkiye 2. Gençlik Şurası na katılan  başbakan erdoğan  ,  Uğur   Işılak  ın Vatan Sağolsun şarkısıyla hüzünlü anlar yaşarken , Haydi Anadolu şarkısına da eşlik etti.

"TERÖRE PRİM VERMEYECEĞİZ"

Tarih boyunca milletin arasına nasıl infak sokulmak istendiyse , bugün de aynı şekilde nifak sokmaya çalışanlar olduğunu söyleyen  başbakan erdoğan  , "Biz bu ülkede , Türk ile Kürdüyle Lazıyla , Çerkeziyle , Gürcüsüyle , Abazasıyla , Romanıyla , Boşnağıyla bir olacağız , beraber olacağız ama bu teröre prim vermeyeceğiz" dedi.

Gençlere seslenen  Erdoğan  , "Gençler aldatan olmayacaksınız ama en önemlisi aldanan olmayacaksınız. Çevik gibi sinirleriniz olacak , elmas gibi sabrınız olacak. Oynanan oyunları görecek , siz bu oyunlara gelmeyecek , siz bu oyunlara alet edilemeyeceksiniz. Siz tahriklerine uyup şiddetin bir çözüm olduğu yolu tercih etmeyeceksiniz , milletin evlatları arasına nifak , husumet girmesine de izin vermeyeceksiniz" diye konuştu.

"18 YILDIR HİZMET EDEN BAŞBAKAN"

Programın finalinde ise Başbakan Recep Tayyip  Erdoğan   Uğur   Işılak  ın şarkılarıyla hem hüzünlendi , hem eşlik etti.

Vatan Sağ Olsun ve Haydi Anadolu eserlerine eşlik eden  başbakan erdoğan  programın sonunda ,  Uğur   Işılak  la birlikte salondaki vatandaşları selamlıdıktan sonra elele  Işılak  la birlikte poz vererek ayrıldı.

Işılak da  başbakan erdoğan  ın 10 yıldır değil o 18 yıldır hizmet eden Başbakan demesi salondakilerini çoşturdu.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =