Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / POLİTİKA / Uğur Işılak'ın şarkısı Erdoğan'ı duygulandırdı

Uğur Işılak'ın şarkısı Erdoğan'ı duygulandırdı

Erdoğan , Uğur Işılak ın Vatan Sağolsun şarkısıyla hüzünlü anlar yaşadı.

sonhaberler 2012-05-22, 09:17:02 Okunma: 0 0 yorum

Önceki günkü Ankara Spor Salonu nda düzenlenen Türkiye 2. Gençlik Şurası na katılan başbakan erdoğan , Uğur Işılak ın Vatan Sağolsun şarkısıyla hüzünlü anlar yaşarken , Haydi Anadolu şarkısına da eşlik etti.

"TERÖRE PRİM VERMEYECEĞİZ"

Tarih boyunca milletin arasına nasıl infak sokulmak istendiyse , bugün de aynı şekilde nifak sokmaya çalışanlar olduğunu söyleyen başbakan erdoğan , "Biz bu ülkede , Türk ile Kürdüyle Lazıyla , Çerkeziyle , Gürcüsüyle , Abazasıyla , Romanıyla , Boşnağıyla bir olacağız , beraber olacağız ama bu teröre prim vermeyeceğiz" dedi.

Gençlere seslenen Erdoğan , "Gençler aldatan olmayacaksınız ama en önemlisi aldanan olmayacaksınız. Çevik gibi sinirleriniz olacak , elmas gibi sabrınız olacak. Oynanan oyunları görecek , siz bu oyunlara gelmeyecek , siz bu oyunlara alet edilemeyeceksiniz. Siz tahriklerine uyup şiddetin bir çözüm olduğu yolu tercih etmeyeceksiniz , milletin evlatları arasına nifak , husumet girmesine de izin vermeyeceksiniz" diye konuştu.

"18 YILDIR HİZMET EDEN BAŞBAKAN"

Programın finalinde ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Uğur Işılak ın şarkılarıyla hem hüzünlendi , hem eşlik etti.

Vatan Sağ Olsun ve Haydi Anadolu eserlerine eşlik eden başbakan erdoğan programın sonunda , Uğur Işılak la birlikte salondaki vatandaşları ...... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


7 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)Maliye Bakanlığı'nın taşeron işçinin kadroya alınmasıyla ilgili ...
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Antalya Atatürk İlkokulu’nda ...
İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Selçuk-Efes Havaalanı'ndan eğitim uçuşu ...
DENİZLİ’de, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 42 yaşındaki ...