İstanbul da yarın bu yollar kapalı

 kazlıçeşme  ve Kadıköy İskele meydanlarındaki etkinlikler nedeniyle  İstanbul  da  yarın  alternatifli uluşım güzergahları belirlendi.

haber7
0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü nden yapılan açıklamaya göre ,  yarın  Kazlıçeşme Meydanı ndaki etkinlik dolayısıyla 14.00-18.00 saatleri arasında trafiğe kapatılacak cadde ve sokaklar şöyle:

Onuncu Yıl Caddesi nden Abay (Demirhane) Caddesi ne giriş , Kazlıçeşme demiryolu alt geçidinden Zakirbaş Sokak kapatılacak , Kazlıçeşme istikametine akım verilmeyecek , Zeytinburnu Belediye yanı varyant başından akım kesilerek , Abay Caddesi kapatılacak , Zeytinburnu Belediye yanı varyant altından Abay Caddesi ne giriş kapatılacak , Onuncu Yıl Caddesi gerektiğinde trafiğe kapatılacak.

Alternatif olarak , Zübeyde Hanım , Sahil Kennedy ve Onuncu Yıl caddeleri kullanılabilecek.

-Kadıköy İskele Meydanı-

Açıklamaya göre , Kadıköy İskele Meydanı ndaki etkinlik nedeniyle  yarın  saat 13.00 ten itibaren etkinlik sonuna kadar trafiğe kapatılacak cadde ve sokaklar da şunlar:

Rıhtım Caddesi nin tamamı , Boğa Meydanı ndan Rıhtım Caddesi ne kadar olan tüm yol , Söğütlüçeşme Caddesi nden Rıhtım Caddesi ne inen ara sokaklar trafiğe  kapalı  olacak.

Kadıköy Belediyesi önünden Söğütlüçeşme Caddesi istikameti ve Rıhtım Caddesi ne inen bütün ara sokaklar trafiğe kapatılacak.

Taşköprü , Kışla , Orgeneral Şahap Gürler ve Albay F. Sözdener caddeleri ise ihtiyaç duyulduğunda trafiğe kapatılacak.

Alternatif olarak , Tıbbiye Caddesi nden gelen trafik akımı Burhanfelek Caddesi nden E-5 yönüne ve Behiçbey Sokak tan İbrahimağa ışıklar istikametine yönlendirilecek. Söğütlüçeşme Caddesi nden gelen trafik akımı , Altıyol Boğa Meydanı ndan Rıhtım a iniş engellenerek Kuşdili Caddesi Salı Pazarı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =