Başbakan Erdoğan Avcılar için söz aldı

 Avcılar  ilçe teşkilatı ile mecliste görüşen  Başbakan   Erdoğan  , 2014 için belediyeyi alma sözü aldı.

haber7
0

AK Parti  Avcılar  İlçe Başkanlığı’nın Kızılcahamam’da gerçekleştirdiği kamp çalışması ve Ankara Programı tüm hızıyla devam ediyor.

Yapılan program dahilinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Ak Parti grup toplantısına tam kadro katılım sağlayan ilçe yönetimi , meclis grup toplantı salonunda İlçe başkanı Bayram ŞENOCAK , il yönetim kurulu üyesi Sedat ECİN ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin tamamı ile birlikte hazır bulundu.

Toplantıda konuşan  Başbakan  Recep Tayyip ERDOĞAN konuşmasının büyük bölümünü CHP ve Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU’na yönelik gerçekleştirdi. CHP’nin bu halkın vicdanında kapanmayacak yaralara sebep olduğunu belirten  Başbakan  , AK Parti olarak geçmişte ve halen yapılan yanlışları belgeleriyle ortaya çıkararak her fırsatta bu zihniyetin karşısında olacaklarını ve demokrasi dışı politikalara asla izin vermeyeceklerini ifade etti.

Grup toplantısını bitiminde mecliste AK Parti  Avcılar  teşkilatı ile bir araya gelen  Başbakan  ilçe yönetim kurulu üyeleriyle toplu bir fotoğraf çektirdi. Kendisine iletilen üye çalışması ve 10.444 yeni üye ile İstanbul 1.liği ve Türkiye 3.lüğü başarısını tebrik eden  Başbakan  Avcılarda yerel seçim zaferinin vakti geldiğini söyleyerek : ‘’Avcılarda AK belediye sizlerle gelecek buna inanıyorum ve size güveniyorum’’ şeklinde konuştu. Buna mukabil İlçe Başkanı Bayram ŞENOCAK’da 2014 yerel seçimlerinde farklı bir şekilde Belediyeyi kazanacaklarını belirterek Başbakana teşkilatı adına başarının sözünü verdi.

Sonrasında sorumlu Milletvekili Hakan ŞÜKÜR ile öğle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =