Kullanıcı Adı: Şifre:
Son Dakika Haberleri
Ana Sayfa / DÜNYA / Bild in son çıplağı
Etiketler:

Bild in son çıplağı

Almanya nın en çok satan gazetesi Bild , 28 yıl sonra , birinci sayfadan çıplak kadın fotoğrafı yayınlamama kararı aldı.

hurriyet 2012-03-10, 01:23:02 Okunma: 0 0 yorum

Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle yaklaşık 300 kadın çalışanına izin veren Bild Gazetesi , önceki günkü gazeteyi erkek çalışanlarına yaptırdı. Ve erkekler , kadın okurların da arzusunu yerine getirmek için radikal bir kararla , birinci sayfada son çıplak kadını kullandı. Eva adlı Polonyalı kadının üstsüz fotoğrafıyla birinci sayfa güzeline veda eden gazete , iç sayfalarında çıplak kadın fotoğraflarına ise devam edecek.

‘Çıldırmış olmalılar

Bild yazarı Franz Josef Wagner ise , karar köşesinden şöyle isyan etti: Bugünkü kadını yansıtmadığı için Bild , artık birinci sayfada ‘kız yayınlamayacak. Sanırım , Bild Genel Yayın Yönetmeni çıldırmış olmalı. Nasıl olur da rüyaların kızını yasaklar. Dondurma yalayan , güneşin altında gülen , denizde oynayan. Sevgili yayın yönetmeni , ben yaşayan , seven birinci sayfa kızının eksikliğini hissediyorum.

... Haberin devamini okumak icin TIKLAYINIZ

Paylas
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


4 + 2 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)Maliye Bakanlığı'nın taşeron işçinin kadroya alınmasıyla ilgili ...
Antalya’nın Muratpaşa ilçesindeki Antalya Atatürk İlkokulu’nda ...
İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Selçuk-Efes Havaalanı'ndan eğitim uçuşu ...
DENİZLİ’de, psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen 42 yaşındaki ...