Müge Anlı tek soruyla cinayeti çözdü

Çocukları onu TV deki sabah programlarına arıyordu ama..

sonhaberler
0

İstanbul Küçükçekmece de 11 gündür kayıp olan 67 yaşındaki Nuray Özdeniz , oturduğu binanın kömürlüğünde 26 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

"EVİN BODRUMUNA BAKTINIZ MI?"

Sabah Gazetesi nin haberine göre vahşi cinayet , yaşlı kadının torununun ekranda polisiye olayları çözen bir program yapan  Müge   Anlı  dan yardım istemesi üzerine ortaya çıktı.  Müge   Anlı  nın dünkü programında "Evin bodrumuna baktınız mı?" diye sorması üzerine Nuray Özdeniz in torununun evin bodrum katına indiği ve yaşlı kadının cesedini bulduğu öğrenildi.

Küçükçekmece de 9 Şubat tan beri kayıp olan ve çocukları tarafından bir televizyon kanalının sabah kuşağı programında aranan 67 yaşındaki Nuray Özdeniz , evinin kömürlüğünde 26 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulundu.

Eşini bir yıl önce kaybeden 4 çocuk annesi Nuray Özdeniz , 9 Şubat 2012 de kayboldu. Tüm aramalara rağmen annelerini bulamayan Özdeniz in çocukları polise kayıp başvurusunda bulundu. Polisin yaptığı araştırmalar da sonuç vermeyince , çocukları bir televizyon kanalındaki sabah kuşağı programına çıkarak ekran yoluyla annelerini aramaya devam etti. Ancak 11 gündür Özdeniz in izine rastlanılmadı.

POLİS OLAYA EL KOYDU

Kömürlükte bulunan ceset üzerinde yapılan incelemede Özdeniz in 26 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü tespit edildi.

Komşularından bazıları , kendi halinde ve iyi bir insan olarak bildiklerini söyledikleri Özdeniz in öldürülmesine bir anlam veremediklerini belirtirken , polis olayı aydınlatabilmek için çalışmalara başladı.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 2 =