Ayşe Arman ın Nadire İçkale röportajı

 Ayşe   Arman  ,  Nadire   İçkale  ile röportaj yaptı.

sonhaberler
0

Hürriyet yazarı  Ayşe   Arman  bugünkü köşesinde ,  Nadire   İçkale  ile yapmış olduğu  röportajı  yayınladı. Antalya da buluşan ikili , söyleşiyi  Nadire   İçkale  nin sahibi olduğu otelde gerçekleştiriyor.

Ayşe  Arman  , söyleşi yapılan oteli şu kelimelerle anlatıyor; "Dubai deki otelleri andırıyor. Bizzat elleriyle döşemiş. Ne ararsan var , Fas işi , Hint işi , Diyarbakır işi , avlular , altın varaklar , göz alıcı renkler , morlar , yeşiller...Renkli bir otel."

Nadire  İçkale  yi renkli ve dişi bir kadın olarak tanımlayan  Ayşe   Arman  , internette dolaşan dedikodularla ilgili sorular da yöneltiyor.

İşte  Nadire   İçkale  nin o sorulara verdiği yanıt;

SOSYETE DENMESİ BENİ RAHATSIZ ETMEZ AMA KIVANÇ DA VERMEZ

Adınız geçtiğinde mutlaka sosyete sözcüğü ekleniyor. Neden? Siz sosyete misiniz?

- Bu kalender halimle , bu natürel halimle , nasıl sosyete olurum? Sosyetik olmak için insanın köklü bir aileden gelmesi lazım , bir dünya görüşüne sahip olması lazım , birikimli olması lazım. Yani sosyete olmak sadece varlıklı olmak mı? Beni sosyeteye layık görüyorlarsa , Allah razı olsun. Bu beni rahatsız da etmez , bana kıvanç da vermez. Bana bir şey katmıyor , onu anlatmaya çalışıyorum çünkü kendi kendime bir değerim.

Sinirleniyor musunuz?

- Yok canım , her şeyle eğleniyorum. Kendi kendimi bile ti ye alıyorum. Ama bazen , gerçekten üzücü şeyler söylüyorlar. Onları da Allah a havale ediyorum.

Niye başkaları hakkında değil de sizin için söylüyorlar?

- Bilmiyorum.

Üzülüyor musunuz?

- Yani hoş mu o söylenenler? Rezillik resmen.

Tekzip etmek filan...

- Ama karşımda bunu direkt söyleyen yürekli yok ki. İnternette ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =