DGS sınav giriş belgeleri erişime açıldı! 2017 DGS sınavı

 DGS   sınav   giriş   belgeleri  ÖSYM tarafından adayların erişimine açıldı. Üniversite eğitimini Lisans düzeyine yükseltmek için binlerce öğrenci geçtiğimiz ay içerisinde başvuru işlemlerini gerçekleştirmişti. 23 Temmuz Pazar günü ger

milliyet
0

DGS  sınav   giriş   belgeleri  ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden  erişime  açıldı. Üniversite eğitimini 4 yıla tamamlamak isteyen binlerce öğrenci 23 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek olan  DGS  sınavında ter dökecek.  DGS  sınavına giren adayların ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden  sınav   giriş  belgelerini almaları gerekiyor. Öte yandan ÖSYM nin gerçekleştirmiş olduğu her sınavda olduğu gibi  DGS  sınavında da adayların  sınav  başlama saati olan 10:00 dan 15 dakika önce  sınav  salonlarında yerini alması gerekiyor.

DGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA!

ÖSYM DEN HATIRLATMA

2017-DGS  23 Temmuz  2017  tarihinde saat: 10.00’da uygulanacak olup sınavın başlama  saatinden 15 dakika önce adayların  sınav  binalarına alınma işlemleri tamamlanacaktır.  Saat 09.45’ten sonra adaylar ,  sınav  binalarına alınmayacaklardır.

Adaylara saygı ile duyurulur.


window._taboola = ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =