2017 ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) sınav sonuç tarihi!

Dün ÖSYM tarafından gerçekleştirilen ve binlerce adayın bu zorlu maratonda ter döktüğü  ÖABT  sınavında sona gelindi. Peki ,  ÖABT  sonuçları ne zaman açıklanacak?

haber7
0

16 Temmuz  2017  tarihinde adayların KPSS Öğretmenlik  Alan   Bilgisi  Testi için katılım gösterdiği sınavın ardından bir sonraki aşama olan  sınav  sonuçlarının açıklanacağı tarihe gelindi. Adaylar hayalini kurdukları kamu kurumlarında görev alabilmek üzere merak ve heyecan içerişinde  sınav  sonuçlarını beklemeye koyuldu. KPSS Öğretmenlik  Alan   Bilgisi  Testi sınavının sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ile ilgili önemli gelişmeleri haberimizden şimdi öğrenebilirsiniz.

KPSS ÖABT SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI MI?

Adayların öğretmenlik  Alan   Bilgisi  testi için hazırladığı  sınav  , dün saat 10:00’da tek oturum olmak üzere toplam 16 farklı branş türünde gerçekleştirildi. Adayların , 10:00’da başlayacak olan sınava 15 dakika öncesinden  sınav  binalarına alınma süreci tamamlandı. Saat 9:45’ten sonra gelen adaylar ise  sınav  binalarına alınmadı. Öğretmenlik  Alan   Bilgisi  Testi soru ve cevaplarının ne zaman ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =